Hava Durumu

Çukur Leyla Karakterini Kim Oynuyor? Çukur Leyla Kim?

Çağla Demir Çukur dizisine Leyla karakteri ile giriş yapıyor. Peki Çukur Leyla kimdir? Çukur gazeteci kız kim? Çukur Leyla karakterini kim oynuyor?

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:01
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:01
https://www.kamuajans.com/
Çukur Leyla Karakterini Kim Oynuyor? Çukur Leyla Kim?

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur'da sona doğru yaklaşılırken gazeteci kız olarak diziye giriş yapan Çağla Demir izleyicilerce araştırma konusu oldu. Çukur Leyla olarak hikayenin tam ortasından diziye dalacak olan Çağla Demir, gazeteci olarak önce Vartolu'nun (Salih) karşısına dikiliyor.

Çukur'un bu sezonunun son olduğu dizi oyuncularınca açıklanmıştı. Amca Koçovalı'nın idareyi ele geçirmesiyle tepeden tırnağa değişen Çukur'da Yamaç'ın dönmesi ile yavaş yavaş isyan bayrakları açılıyor. Dizi hikayesine katılan gazeteci kız Leyla ile ise gelişmeler hızlanacak. 

çağla demir çukur leyla 1

Çukur Leyla Yamaç’ın Kardeşi Olabilir Mi?

Pazartesi akşamlarını iple çeken Çukur severler için 8 Mart bölümünden itibaren Çukur'a katılan gazeteci kız Leyla, kafalarda bir gizem oluşturdu. Çağla Demir'in oynadığı Çukur Leyla'nın kim olabileceğine dair kafa yoran Çukur fanatikleri acaba Leyla, Yamaç'ın kardeşi mi diye de düşünüyor. Yorumlardan ve sosyal medyadan anladığımız kadarıyla Yamaç'ın aslında İdris'in değil Amca Koçovalı'nın oğlu olabileceği, Leyla'nın da kardeşi olabileceğine dair bir görüş oluşmuş durumda. Emmi'nin Aliço'ya verdiği ancak kaybedilen mektupta acaba Yamaç'a bu sır mı anlatılacaktı? Şimdilik bunlar sadece beyin fırtınasından öeteye geçemiyor. İleyene bölümlerde bunları çözeceğiz.

çağla demir çukur leyla 1

Çukur Leyla Gerçekte Kim? Çağla Demir Kimdir?

Çağla Demir, 1992 yılında Samsun'da dünyaya geldi. Dizi oyuncusu olan Çağla Demir , Tümay Özokur Atölye’de oyunculuk eğitimi aldı. Bir dönem modellik yapan Çağla Demir’in ilk oyunculuk deneyimini Medcezir ile yaşadı. 2015-2017 yılları arasında yayınlanan Kara Sevda dizisinde 'Çağla' karakterine hayat verdi. Star Tv'de yayınlanan, başrolü Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın paylaştığı Siyah İnci dizisinde 'Ece' karakterini canlandırmıştır. Kocaman Ailem, Elimi Bırakma dizilerinin kadrosunda da yer aldı.

Çağla Demir (Çukur Leyla) Kaç Yaşında? Başarılı oyuncu 29 yaşında

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.