Hava Durumu

Çukur Amca Koçovalı Kimdir? Amca Cumali Koçovalı'yı Kim Oynuyor?

Çukur'dan yıllar önce kovulan ve kendisine farklı bir güç imparatorluğu kuran Cumali Koçovalı (Amca Koçovalı) Çukur'a bir döndü pir döndü. Çukur artık eski Çukur değil. Çukur'un başında amca Koçovalı var ve onun dediklerine uymayanları hiç iyi şeyler beklemedi.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:04
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:04
https://www.kamuajans.com/
Çukur Amca Koçovalı Kimdir? Amca Cumali Koçovalı'yı Kim Oynuyor?

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur'da sular durulmuyor. Show tv'nin popüler dizisi Çukur yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Son bölümde (pazartesi akşamı) merak edilen karakter amca Çumali Koçovalı Vartolu'yla beraber mahalleye dönmüş ve Çukur'un çehresi baş aşağı çevrilmişti.

Çukur'da İdris Koçovalı'nın abisi olan Cumali Koçovalı'nın adı çok uzun zamandır anılmıştı. Çukur'daki amca sık sık elini ve yüzüğünü gösterse de, izleyicilere yüzünü göstermiyordu. Birçok farklı senaryo olsa da, Çukur Cumali amcanın gerçek yüzü hiçbir zaman ortaya çıkmamıştı. Artık Çukur Cumali Koçovalı kendini gösterdi ve Çukur'da krallığını ilan etti.

Çukur Amca (Cumali Koçovalı) kim?

“İdris Baba’nın abisi Cumali Koçovalı'nın mezarı için boş dedikleri ve kayıtlarda mezar yeri alınmış ama gömülen olmamış” sözleriyle tanıtılan karakteri kimin canlandırdığı sonunda belli oldu. Rolü usta oyuncu Müfit Kayacan canlandırıyor. Peki Müfit Kayacan kimdir?

Müfit Kayacan Kimdir?

Müfit Kayacan, 17 Ocak 1959 tarihinde Antalya, Kaş’ta doğmuştur. Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın kurucularındandır ve 25 sene boyunca genel sanat yönetmenliğini üstlenmiştir. Bu süreçte 32 farklı oyunda rol aldı ve 25 oyun yönetti. Aynı zamanda 10 yıl süresince Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Kültürel Hizmetler Daire Başkanlığı görevini yürüttü. Altın Portakal Film Festivali jüri üyeliği de yapmış olan Kayacan, yurtdışında pek çok festival gezen önemli filmlerde ve de pek çok dizide rol almıştır. Usta oyuncu, ‘Zemheri’ dizisinde Nihat karakterini canlandırmıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.