Hava Durumu

90'lı Yılların Simgeleyen Semboller

Susam Sokağı Sakinleri, Jetgilleri, Altın Çikolataları, Mantar Tabancaları, Sulugöz Sakızları, Patlayan Şekerleri ile 1990'lı yıllar bir başkaydı ve bu yıllarda yaşamış olan kişiler bu yılları unutamıyor. 90'lı yıllar unutulmaz yıllardandır. 90'lı yıllarda doğanlar, bir çok güzelliklerle büyüdü. Sokakta oynayan çocuklar, tetris, video kasetler, walkman ve kötü saç modelleri ile ile hatırladığımız 90'lı yılları tekrar hatırlamak ister misiniz?

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:09
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:09
https://www.kamuajans.com/
90'lı Yılların Simgeleyen Semboller

Meşhur doksanlı yıllar yıl 2020 olmasına rağmen hala konuşulmaktadır. Çünkü doksanlı yıllarda insanlar daha sevgi dolu ve temiz kalpliydi ve az ile mutlu olmasını biliyordu. 90'lı yıllarda doğmuş olanların çocukluklarını bir başka mutluluk içerisinde yaşadıklarını düşünüyoruz. Çünkü 90'lı yıllarda herkes çok masum, saf kalpliydi. 1990 ile 1999 yılları arasını kapsayan döneme 90'lı yıllar denmektedir. Bu süreçte yaşamış kişilere ''tekrar o döneme dönmek ister misiniz?'' diye sorduğumuzda aldığımız yanıt ''evet'' oldu.

90'lı yıllarda doğmadıysanız çamurla oynamanın ne demek olduğunu, Casper çizgi filmi izlemenin keyfini bilemezsiniz. Ayrıca 90'lı yılların oyuncakları hala sohbet konusu olmaktadır. Doksanlı yıllarda doğmuş kişilerin, geçmişe dönüp baktığında yüzündeki tebessümü görür gibiyiz. Çünkü 90'lı yıllarda içtenlik, mutluluk hüküm sürmekteydi.

Apartman topuklu ayakkabılar, sanal bebekler, Game Boy ve Mario, Klasik saç modeli ve kaykay, bozulan yoyo, birden fazla renkli kalem, yapışkan küpeler, karışık renkli suda halka oyunu ve daha fazlası ile 90'lı yıllara yolculuk edelim.

90'lı Yıllara Ait Emareler

Sulugöz sakızları

Susam Sokağı Sakinleri

Mantar Tabancası

Çakmaktaşlar

Jetgiller

Altın Çikolatalar

Yumiyum Sakız Şekerler

Patlayan Şekerler

Çılgın Bediş Dizisi

Rosalinda

Sanal Bebekler

Mavi Önlükler

Plastik Bisikletler

Rengarenk Telefonlar

LC Vaikiki Giysileri

Tetris

Düdüklü Şeker

Teypler

Walkman

Hugo

Atariler

Ruhsar

Süper Baba

Pokemon

Sabrina

Zoboo Mafoo

Bilyeler (misket)

Cino Çikolata

Piknik Bisküvi 

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.