Hava Durumu

29 Mart Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 1. Eleme Adayı Kim Oldu?

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve reyting sıralamalarında zirveyi diğer programlara bırakmayan Survivor'ın 2021 tüm hızıyla sürüyor. Ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları ve sürprizleriyle ekranların en çok izlenen yarışması olan Survivor 2021'de Ünlüler ve Gönüllüler takımları zor ada şartlarında ayakta kalarak 2021'in Survivor'ı olabilmek için çarpışıyorlar.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:05
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:05
https://www.kamuajans.com/
29 Mart Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 1. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2021’de oynanan dokunulmazlık oyununun ardından konsey toplanıyor ve oylama yapılıyor. Ünlüler ve Gönüllüler arasında yapılan dokunulmazlık mücadelelerinde gergin anlar yaşanıyor. Survivor ödül oyunlarıyla ise yarışmacılar enerji depolayacakları ödüllere kavuşmaya çalışıyorlar. Nefes kesen yarışmalarda oyunlar kıran kırana sürüyor.

Tv8'de yayınlanan Survivor televizyon dünyasına damga vurmaya devam ediyor. Survivor oyunlarında fiziksel ve mental zorluklarla mücade eden yarışmacılar zaman zaman komik zaman zaman gergin anlarıyla evlere konuk oluyorlar. Survivor 2021'de yarışmacılar açlık ve oyun stresi ile savaşıyor. Survivor Türkiye 2021 Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftada 5 gün ekranlarda...

29 MART DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefesleri kesti. İki takım da ilk dokunulmazlığı kazanmak ve konseyi rahat geçirmek için mücadele etti. Oyuna ilk başlayan Ünlüler oldu fakat Gönüllüler kısa zamanda farkı kapatıp rakiplerini yakaladı. Oyunda üstünlük bir Ünlüler takımına bir Gönüllüler takımına geçti. Başa baş geçen mücadelede skor 8-8 olunca iki takım da en iyilerini seçti. Ünlüler takımından Batuhan ile Merve, Gönüllüler takımından Berkay ile Aleyna Kalaycıoğlu parkura çıktı. Bu kritik oyunda takımlar birer oyun kazanınca skor 9-9 oldu ve bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ise nefesler tutuldu. Atışlarda Melis ile Dora arasında inanılmaz bir mücadele geçti. Son saniyede Melis’in atışları ile dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu. Survivor 29 Mart Pazartsesi oynanan dokunulmazlık oyununu 10-9 Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı konseyde oylama yapacak bir kişinin adı belli olacak. En çok ismi çıkan yarışmacı 1. eleme adayı olacak.

29 MART SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı eleme konseyinde ilk adayı çıkarıyor.

Survivor 2021'de En Son Kim Elendi?

23 Mart 2021 Survivor yeni bölümde emele heyecanı yaşanacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kaybeden Ünlüler olmuş ve Gonca eleme adayı olarak belirlenmişti. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda ise kaybeden bu sefer Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler'den hem Aleyna Çalışkan hem de Hanzade eleme adayı oldu. İki takımdam SMS birincileri açıklandı. Ünlüler takımında SMS birincisi Çağrı oldu. Gönüllüler takımının birincisi olarak da Poyraz ismi açıklandı. Çağrı, ünlüler takımından ikinci eleme adayı olarak Batuhan'ın adını verdi, Poyraz ise Ayşe'yi potaya gönderdi. Bu isimlerden (Batuhan, Ayşe, Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade) en az SMS'i olan GONCA adaya veda eden isim oldu. 23 Mart Survivor'da elenen GONCA...

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.