Hava Durumu

2021 Yılı Online Ücretsiz Oyun Siteleri LİSTESİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte reel olarak oynanan oyunların yerini sanal ortamda oynanan oyunlar aldı. Oyun tutkunlarının ilgilenmeden geçemeyeceği oyun sitelerini sizler için araştırdık. Bu oyun siteleri ile aradığınız her oyunu rahatça bulabilir ve oynayabilirsiniz.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:13
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:13
https://www.kamuajans.com/
2021 Yılı Online Ücretsiz Oyun Siteleri LİSTESİ

Büyük küçük herkesin sevdiği bir aktivite olan oyun oynak, önceleri yüz yüze gerçekleştirilmekteydi. Gerek teknolojinin gelişmesi, gerekse Koronavirüs nedeniyle evde geçirilen sürenin artması nedeniyle sanal oyunlara ilgi arttı. Sanal ortamda oyun oynamayı seven kişiler için muazzam oyun sitelerini araştırdık.

Yüz yüze oynanan oyunlar, yerini internet ortamında oynanan oyunlar aldı. Sanal ortamların hayatımızı ele geçirdiği son yıllarda online oyun sitelerine rağbet arttı. Deyim yerindeyse havada karada oyun oynamaktan vazgeçmeyen oyunseverler için ücretsiz ve kaliteli oyun sitelerini araştırdık. Bu oyun sitelerinde gönül rahatlığı ile oyun oynayabilirsiniz.

Canınız sıkılıyor ve oyun oynamak için minik, şirin oyunlar arıyorsanız bu listemiz sizlere iyi gelecektir. İnternet üzerinden oyun oynamanıza imkan tanıyan ücretsiz oyun sitelerinden bir derleme yaptık. Klasik oyunlardan, yeni oyunlara, online oyunlardan, indirilebilir oyunlara kadar seçenekleri barındıran siteler sizlere iyi vakit geçirmeniz için yardımcı olacaktır.

Ücretsiz oyun siteleri özellikle çocuklar tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan sitelerdir. Web tarayıcınızda oyunlar oynayabileceğiniz birkaç oyun sitesi arıyorsanız, bu haberimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Evde bulunduğumuz dönemlerde bilgisayarla, tabletlerle veya akıllı telefonlarla vakit geçirmek oldukça rağbet gören bir alışkanlık. Bilişim cihazlarınızla uğraştığınız şu günlerde, öğrencilerin derslerinden arta kalan vakitlerde, büyüklerin işlerinden arta kalan vakitlerinde hoş vakit geçirebilecekleri , stres atabilecekleri bazı oyun sitesi önerileri sunmak istedik.

Şunu da mutlaka unutmayalım, küçük ziyaretçilerimizin oyun seçimlerinde ailelerinden destek alması çok önemlidir, bunu ihmal etmeyelim.

- Miniclip: Kafa topundan, Agar.io'ya, spor oyunlarından, arcade oyunlara kadar çok fazla kategoride ücretsiz oyunlar sunan bir site. Evde bu sitedeki oyunlarla can sıkıntınızı gidermeniz mümkün. miniclip.com adresine kullanarak siteye giriş yapabilirsiniz. Sitede ücretsiz çevrimiçi oyunlarda mevcut.

- Playretrogames: Playretrogames.com sitesi özellikle belirli bir yaştaki insanları çocukluğuna götürecek cinsten bir oyun sitesi. Sitede eski atari oyunları, capcom firmasına ait oyunlar ve daha birçok sizi heyecanlandıracak oyun var. Mesela Street Fighter 30lu yaşlardaki çoğu erkek için bir efsanedir. Bu oyunun bir sürü versiyonunu bu sitede bulmak mümkün.

- Pogo: Zombies ve Scrabble gibi popüler oyunları oynayabileceğiniz, ücretsiz ama üyelik isteyen bir oyun sitesi. Sitede epey bulmaca oyunu var. Sizlerin oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu sitede (pogo.com) Türkçe dil desteği malesef yok.

- Poki: poki.com akıllı telefonlarda oynadığınız yüzlerce oyunu oynayabileceğiniz bir oyun sitesi. Oyunların yüklenmesi biraz uzun sürebilse de oyundan oyuna atlyabileceğiniz, basit bir tasarıma sahip olan güzel bir oyun sitesi.

- Kraloyun: Ülkemizde heralde oyun denildiği zaman çocukların aklına gelen ilk site burası olsa gerek. Yıllar içinde sürekli artan oyun veritabanı ile kraloyun.com online oyun da oynayabileceğiniz bir eğlence merkezi gibi.

- Oyunskor: Oyunskor.com için de kral oyun için  kullandığımız benzer ifadeleri kullanabiliriz. Birçok ktegoride birçok oyun bu sitede mevcut.

- Hot Wheels: Ünlü oyuncak araba markası Hot Wheels play.hotwheels.com sitesi ile online oyunlara fırsat veriyor ve oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

- Big Fish Games: bigfishgames.com hem çevrimiçi ortamda (online) oynayabileceğiniz, hem de bilgisayarınıza indirebileceğiniz oyunları barındıran bir site. Malesef Türkçe değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.