Kamuajans.com – Son dönemin popüler markalarının başında gelen güçlü rakiplerinin karşı satış rakamları ve sunduğu özelliklerle zirveye yerleşen Xaomi markası telefonlar yanı sıra akıllı saatleri ile de zirvede yer alıyor.

Çin malı klişesini yıkan ürettiği kaliteli ürünlerle dünyada milyonlarca ürün satışına ulaşan Xaomi firması bir çok alanda cihaz üretirken son dönemin popüler cihazları arasında yer alan akıllı bileklik konusunda da kaliteden ödün vermeden ilerliyor. Mi band 5 ile herkesin ilgi odağı olan Xaomi'nin yakında piyasaya çıkması beklenen mi band 6 bilekliğinde yer alacak olan özelliklerde sızdırıldı.

Şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Mi Band 6, özellikleri bakımından akıllı saatlere hayli yakın bir bileklik olacak. Amazon Alexa ile uyumlu olması beklenen ürün, SpO2 sensörü ile gelecek. Kandaki oksijen değerini ölçebilecek olan cihaz, eski modellere kıyasla da daha fazla spor türünü destekleyecek.

Operatörlere 'Tavan' Geldi Operatörlere 'Tavan' Geldi

Mi Band 6, NFC desteğine sahip olan ve olmayan olmak üzere iki farklı modele sahip. 1.1 inç'ten daha büyük bir ekranla gelmesi beklenen ürün, 30 adet aktivite modu sunacak. Üründe aynı zamanda dans, kriket, basketbol ve hatta zumba gibi farklı aktivite modları da bulunacak.