En hızlı ve güvenilir mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan WhatsApp'ı internetsiz kullanmak mümkün. İnternetin bulunmadığı alanlarda WhatsApp'ın kullanılış şekli nedir nasıldır bir bakalım.

Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman, ayın kaçında? Asgari ücret ne zaman belli olacak, kaç toplantıda belli oluyor?
Whatsapp, son yılların en popüler mesajlaşma ayrıca görüntülü konuşma programıdır. Masaüstü ve Mobil kullanım seçenekleri bulunan Whatsapp milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Eski telefonların yerini akıllı telefonlar aldı. Haliyle akıllı telefonlar için tasarlanmış birbirinden güzel programlar mevcut. Yüz yüze iletişimin yerini alan sosyal medya ortamı, çeşitli ihtiyaçları beraberinde getirdi. WhatsApp programı da vatandaşların birbiriyle yazışıp görüntülü görüşmesine olanak sağlayan programlardan yalnızca biri.

Bir milyar aktif kullanıcısı olan WhatsApp'ın internetsiz kullanılabildiğini biliyor muydunuz? Bir gün içinde ortalama 55 milyar mesajın gönderildiği WhatsApp'ı internetsiz kullanmak için android cihaza ihtiyacınız var. Android cihaz sahiplerinin internetsiz WhatsApp kullanabilmesi için şunları yapması gerekiyor.

WhatsApp internet olmadan kullanılabilir mi? Bu sorunun cevabı evet, peki ama nasıl? Son dönemin en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp internetsiz nasıl kullanılıyor? Android cihaz kullananlar internetsiz WhatsApp kullanabiliyor.

WhatsApp üzerinden gönderilen mesajlar aktif web bağlantısı olana kadar uygulamada yer almaktadır ve daha sonra kullanıcıya gönderilmektedir. Diğer yandan son açıklanan detaylara göre WhatsApp'ı internet olmadan kullanmak mümkün oluyor ve bunun için bazı özellikleri kullanmak mecbur oluyor.

--> Ayarlar --> Bağlantılar --> Mobil Ağlar bölümüne girin

--> Erişim Noktası Adları seçeneğine tıklayın

--> Açılan ekranda sağ üstte yer alan 'Ekle' düğmesine tıklıyorsunuz

--> Karşınıza gelen ekranda aşağıdaki bilgileri girin

--> İsim: WhatsApp giriyorsunuz

--> APN: internet

--> Proxy: 127.0.0.01

--> Bağlantı noktası: 8080


İnternetsiz WhatsApp Nasıl Ayarlanır?