Kamuajans.com – Whatsapp'ın gizlilik güncellemesinin çalkantıları devam ederken whatsapp hesaplarında dolaşan bir mesaj herkeste ekstra endişeye sebep oldu. Dönem dönem yayılan bu tür mesajları aldırış etmezken bu seferki mesajın whatsapp'ın gizlilik ilkeleri konusunda yeni kararlar aldığı dönemde olması şüpheleri daha fazla arttırdı.

ACİL - WhatsApp kullanan herkes için bunu tüm arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza iletin. Yarın MARTINELLI adlı WhatsApp videosu çıkıyor.
Açmayın, telefonunuza girer ve hiçbir şey düzeltemez. Bu uyarıyı dağıtın.

Gözden kaçırmayın

BİMER Şikayet Hattına Nasıl Şikayet Yapılır? BİMER'e Şikayet ve Talep Nasıl Sorgulanır? BİMER Şikayet Hattına Nasıl Şikayet Yapılır? BİMER'e Şikayet ve Talep Nasıl Sorgulanır?

 WhatsApp Gold'da WhatsApp'ı güncelleme hakkında bir mesaj alırsanız, düğmeye basmayın !!!!!

 Lütfen tüm kişilerinizi bilgilendirin.

 "POP DANS" - "POPE'NİN DANSI" adlı bir video AÇMAYIN.

 Bu, cep telefonunuzu formatlayan virüstür. Dikkat, çok tehlikelidir. Bunu bugün BBC radyosunda duyurdular. Bu mesajı olabildiğince herkese ilet!

Martinelli isimli bir videodaki virüsün telefondaki her şeyi yok ettiği iddiası doğru değil. İddia, uzun süredir internette dolaşımda olan sahte bir virüs mesajı. WhatsApp Gold adıyla gelecek bir güncelleme mesajının açılmaması gerektiği ise doğru.

Martinelli isimli bir videonun telefona virüs bulaştıracağı iddiası İspanya’da da yaygınlaşmıştı. Martinelli videosu hakkında 2017 yılında Emniyet resmi Twitter hesabından açıklama yaparak iddianın doğru olmadığını açıklamıştı.