WhatsApp’ın sunduğu zorunlu sözleşmeyi onaylamak istemeyen kullanıcılar alternatif uygulamalara yöneldi. Bu uygulamalardan biri de Çin'de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşmaya yarayan bir mesaj servisi olan WeChat. WeChat’ın indirilmesi, kurulumu ve kullanımı hakkındaki tüm bilgiler haberimizde.

WeChat; Android, iPhone, BlackBerry, Windows Phone ve Symbian işletim sistemleri için uygundur. 500’e kadar üyeye sahip grup sohbetleri oluşturmaya olanak sağlayan WeChat ile metin, resim, sesli mesaj, video, konum paylaşımı ve daha fazlasını kullanarak mesajlaşılabilir. 9'a kadar kişiyle görüntülü grup arama özelliği ile büyük beğeni toplayan WeChat ile tek bir düğmeye basarak gerçek zamanlı konumunuzu paylaşabilirsiniz. Favori anlarınızı anlar akışınızda resimler, videolar ve daha fazlası şeklinde yayınlamanıza olanak sağlayan WeChat’te Zaman Kapsülü ile gününüze ait kısa videoları 24 saat boyunca yayınlayabilirsiniz.

Çıkarma galerisi ile kendinizi en iyi çıkarma ile ifade etmenizi sağlayan WeChat’ın özel çıkartmalar ve yeni Selfie Çıkartmaları özelliği ile sohbet etmeyi daha benzersiz kılın. Resmi Hesaplar, Mini Programlar, Popüler Öyküler, Oyunlar, WeChat Pay, WeChat Out, Werun, Dil Desteği; WeChat’ın diğer özellikleridir.

WeChat, TRUSTe tarafından sertifikalandırılmış tek mesajlaşma uygulamasıdır. Arkadaş Radarı'nda insanlarla tanışın, WeRun'da arkadaşlarınızla antrenman yapın, QR kodları tarayın. 

Çin merkezli WeChat, kullanıcılarının kişisel bilgilerini Çin hükümetiyle paylaştığını doğruladı. Firma, güncellediği kullanım şartlarında bunu "ilgili kanunlara ve yönetmeliklere uymak" amacıyla yaptığını söyledi.

Play Store

Windows Download

2021 Yılı Süt Fiyatları Ne Kadar? 2021 Yılı Süt Fiyatları Ne Kadar?

Mac Download