Instagram son yıllarda milyonlarca kişi tarafından kullanılan en popüler sosyal medya hesaplarındandır. İnstagramın sohbet, canlı yayın özelliğinin yanı sıra fotoğraf ve video yayınlama özelliği de bulunmaktadır. Son zamanların popüler sosyal medya platformu olan Instagramın kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. İnstagrama fotoğraf ve video yüklemek isteyen kullanıcıları ilgilendiren haberimizin detayları şöyle:

Prens Philip Kimdir? Prens Philip Neden Vefat Etti? Prens Philip Kimdir? Prens Philip Neden Vefat Etti?

Instagram'ı ilk kez kullanmak isteyen ya da kendini bu konuda geliştirmek isteyenler için Instagram'da video ve fotoğraf indirme işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. MSN, Facebook, Twitter derken son zamanların popüler sosyal medya platformu Instagram'da bugüne kadar birçok güncelleme geldi. Yazışmanın dışında video ve fotoğraf indirme özelliği olan Instagramı yakından tanıyalım.

Her gün milyonlarca içeriğin eklendiği instagram video ve fotoğraf medya platformu olarak hizmet veriyor. Kişisel paylaşımlar olarak kullanılan instagram aynı zamanda farklı eğlence ve haber grupları tarafından da sektörel anlamda kullanılıyor.

Instagramı özellikle yeni kullanmaya başlayanlar için rehber olacak haberimizde, İnstagram'a video ve fotoğraf eklemeyi ve indirmeyi anlatacağız. Dünyanın en çok kullanılan uygulaması olma özelliğini taşıyan instagram'dan video yada fotoğraf indirmek istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz linke tıklayarak sırasıyla belirlenen işlemleri yapmanız durumda her içeriği kolaylıkla indirebilirsiniz.

Son dönemin en popüler sosyal medya platformları arasında lider olan instagram daha önce herkes tarafından beğeniyle kullanılan facebook'uda tahtından indirmiş durumda.

Genellikle kişisel olarak kullanılmasından ötürü gizlilik ayarlarıda aktif edilebilen instagramda herkese açık paylaşımlarda yapılabiliyor. Paylaşılan bu içerikleri kopyalamak için bir butonu bulunmayan instagramdan paylaşına herhangi bir içeriği almak istediğimizde ise ilegal yollara başvurmamız gerekebilir.

Instagram’da indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine tıklayın, ardından bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayın. Telefonun internet tarayıcısına girerek tr.savefrom.net sitesini açınız. Kopyaladığınız linki “tr.savefrom.net” sitesindeki alana yapıştırın, indir butonuna tıklayın. Videoyu istediğiniz formatta ve çözünürlükte cep telefonunuza hızlıca kaydedin. Hepsi bu kadar!