Kamuajans.com - Ücret Muafiyeti Olan Öğrencilerin ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerini ilgilendiren duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruyu dikkatlice okumanız gerekmektedir.

KPSS'Lİ GENÇLERİN HUKUKU POPÜLİZME KURBAN EDİLMESİN KPSS'Lİ GENÇLERİN HUKUKU POPÜLİZME KURBAN EDİLMESİN
1. Kayıt yenileme işlemleri için ücret muafiyeti olan öğrenciler her dönem Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine başvurmaları ve bu durumu gösteren belgelerini sisteme yükletmeleri gerekmektedir.(Tutuklu-Hükümlü, Çocuk Islah Evinde kalanlar için bulundukları kurumlardaki sorumlu kişiler tarafından yapılacaktır.) Aksi halde kayıt yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

2. Her dönem belgelerin güncellemeleri gerekmektedir.

3. Ücret Muaf durumu sona eren öğrenciler en yakın Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerine başvurarak bilgilerini güncellemekle sorumludurlar. Ücret Muafiyeti sona erdirilen öğrenciler diğerleri gibi ilgili bankaya ücretlerini yatıracaklardır.

4. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinde kayıt işlemlerini yürüten sorumlular.

Dosyası kurumunuzda olan donuk öğrencilerin ÜCRET MUAFİYETİ ile ilgili yapılacak işlemlerine ait belgelerini sisteme yüklemeleri gerekmektedir. 2016/3 dönemden itibaren bu öğrencilerin kayıt yenilemeleri müdürlüklerinize başvurmaları halinde yapılacağından öğrencilere ulaşılarak bilgilendirilmeleri gerekmektedir.