KamuAjans - Bu sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Trabzonspor'da ligin ilk yarısı bitimine 1 hafta kala teknik direktör Ünal Karaman istifa etmişti. Ünal Karaman'dan boşalan koltuğa yardımcı antrenör Hüseyin Çimşir getirilmişti.

Gözden kaçırmayın

TFF 2. Lig: Eskişehirspor: 1 Kırşehir Belediyespor: 1 TFF 2. Lig: Eskişehirspor: 1 Kırşehir Belediyespor: 1
 Hüseyin Çimşir önderliğinde ikinci yarıya başlayacak Trabzonspor'da transfer hareketliliği son güne kadar sürüyor. Ekonomik olarak sıkıntılar yaşamasına rağmen diğer kulüplerden daha iyi ekonomiye sahip olan Trabzonspor transferin bitimine saatler kala Beşiktaş'ın kapısından dönen Guilherme'yi transfer ederek başlamıştı.

Guilherme transferinin yankıları henüz devam ederken Trabzonspor'da stoper için geçtiğimiz günlerden beri söylentisi dolaşan Manoel Messias'i kadrosuna katmaya çok yakın olduğu öğrenildi.

TRANSFERİ AÇIKLADILAR

Cruzeiro yöneticisi Ocimar Bolicenho, Manoel Messias'ın Trabzonspor'a transferi hakkında, "Şu anda gerekli evraklar tamamlanıyor. Yarın sonuçlanacak gibi görünüyor." ifadelerini kullandı. Bunun resmi bir açıklama olmadığını söyleyen Bocelinho, "Tabi transfer tamamlamadan bir şey söylemiyorum. O yüzden evrak işlerinni sürdüğünü ve yarın tamamlanacağını düşünüyorum." diye sözlerine ekledi.

MANOEL MESSIAS KİMDİR?

Cruzeiro'da forma giyem Manoel Messias, 29 yaşında ve stoper mevkinde görev yapıyor. Cruzeiro'nun son olarak Corinthians'a kiraladığı Manoel Messias, Trabzonspor forması giyecek. Manoel Messias, Brezilya Serie A kariyerinde toplamda 245 maça çıktı ve 14 gol attı, 4 asist yaptı.