18 Temmuz tarihinde temelleri Bursa'da atılacak olan fabrikada ismini tarihe yazdırmak isteyenler için TOGG ben de varım kampanyası, başlatıldı. TOGG yeniliğine katılmak isteyen kişiler Adını ve soyadını yazarak diledikleri takdirde isimlerine özel olarak hazırlanan resmi sosyal medyadan da paylaşabiliyor.

Lansmanından sonra heyecan olşturan ve heyecanla yollara çıkış tarihi beklenen TOGG arabalarının Gemlik İnşaat Başlangıç Töreni’ne özel, "#YenilikteBenDeVarım" başlığıyla bir kampanya başlatıldı. Vatandaşların bu gelişmeyle beraber, TOGG Bende Varım kampanyası katılım nasıl yapılır? sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte TOGG kampanyasına katılım için adım adım yapılması gerekenler.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) katılımcıları "www.yeniliktebendevarim.com" adresine davet ediyor. Siteye girip adını yazan herkes, adı ve altında "#YenilikteBendeVarım" etiketli bir sertifika ve iki farklı fotoğrafı indirerek sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyor. Etkinlik boyunca sitede toplanacak olan isimler Gemlik’teki üretim merkezinde bir kapsül içinde saklanarak tarihe bir iz olarak kalacak. Oluşturduğun görseli cihazına indir ve #YenilikteBenDeVarım hashtagi ile sosyal medya hesabında paylaş.TOGG ben de varım isim yazdırma işlemi, toplamda 3 adımdan oluşuyor.

- Birinci adımı kampanya için özel olarak açılan internet sitesine girerek kutucuğa ismini yazmak olan TOGG ben de varım kampanyası,

- ikinci adımını ise site tarafından oluşturulan görselin, ismini tarihe yazdırmak isteyen kişinin sosyal medya hesabından paylaşılması ile oluşturacak,

- üçüncü aşamada ise, 18 Temmuz tarihinde yazılan tüm isimler bir kapsülde yerini alacak ve inşaat temeline yerleştirilecek.