TRT'de; yeni bir dizi izleyenlerin listesine girdi. Teşkilat dizisi, güçlü oyuncu kadrosu, ilgi çekici hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Teşkilat 6 Haziran 2021 tarihinde Pazar günü 14. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizi hakkında merak edilenler haberimizde.

TRT 1'de yayınlanan Teşkilat 14. bölüm sezon finali yaptı. Bir çok kaliteli yapımı ekranlara taşıyan TRT, Teşkilat ile de bu kaliteyi sürdürüyor. Bir Ankara dizisi olan Teşkilat'ta isim muamması olmuştu. TRT yeni dizi Teşkilat'la ilgili gelişmeler haberimizde yer alacak.

Teşkilat yeni sezonu 26 Eylül 2021 tarihinde başladı.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak özel ekip yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atacak. Ekipte Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin), Gürcan (Ahmet Uğur Say) ve Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) yer alıyor.

Yargı 5. Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak? Yargı 5. Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

TEŞKİLAT 17. BÖLÜMDE NELER OLDU? (10 EKİM 2021)

Gemi saldırısının tek faili olan Simon'u almak için Güney Kıbrıs'a giden ekip uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide ölüm kalım savaşı vermektedir.

Türkiye'ye karşı ağır yaptırımların görüşüleceği komisyon toplantısının arifesinde Simon’un komisyonun önüne çıkmasını engellemek isteyen Yıldırım planlarını devreye sokar ve yeni sağ kolu Çetin’i sahaya sürer.

Zehra’nın ekipten ayrılma kararı karargahta bomba etkisi yaratır. Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra’nın bu kararını etkileyecek beklenmedik bir gelişme yaşanır. 

Simon'u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren'in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur. Ceren'in herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Serdar’ın baskıları sonucunda Ceren’in büyük sırrını açıklamasıyla tüm dengeler değişecektir.

TEŞKİLAT 18. BÖLÜMDE NELER OLACAK? (17 EKİM 2021)

Teşkilat 17 Ekim 2021 tarihinde TRT1'de.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Hakkında!

Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, yeni dizide tekrar birlikteler. Bir başka tesadüf ise Deniz Baysal’ın Savcı Derya rolünü canlandırdığı Söz’de birlikte rol aldığı ve Erdem Yarbay’ı oynayan Nihat Altınkaya’nın da yine TRT Ankara dizisinde rol alması oldu. Dizide ayrıca Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık gibi güçlü oyuncular rol alıyor.

‘TEŞKİLAT’ - KONU

‘Teşkilat’, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatacak. Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana gelecek. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkacak.

‘TEŞKİLAT’ - KÜNYE

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Senaryo: Teşkilat Yazı Grubu

Müzik: Atakan Ilgazdağ

Uygulayıcı Yapımcı: Fatmanur Sevinç

Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray Genel

Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl