Tamamen ünsüz sosyal yaşamlarında mücadeleci yapılarından dolayı seçilen gönüllüler takımındaki yarışmacılardan biride Anıl Berk Baki oldu. Çeşitli elemelerden geçerek seçilen ve ada şartlarına uyum sağlayabilecek kişilerin titizlikle seçildiği gönüllüler takımı Türkiye'nin tüm illerinde gerçekleştirilen elemelere katılan kişilerin önce belirlenen kurulun onayından sonrada Acun Ilıcalı'nın onayından geçmesi gerekiyor.

Karşılarında geçmiş yıllarda başarılı olmuş ada şartlarını daha önceden görmüş solumuş yarışmacılara karşı sürdürecek olan gönüllüler her ne kadar zayıf görünsede tanınmayan ve normal yaşamlarından tanınmadıklarından dolayı süprizlerinde yaşanması bekleniyor.

Anıl Berk Baki Kimdir?

26 yaşında. Yeditepe Üniversitesi reklam ve tasarım bölümünden mezun. Galatasaray lisesinden mezun. 6 yaşında yelken sporuna başlamış. Aktif olarak hem milli takımda sözleşmeli olarak devam ediyor. Türkiye’nin en büyük şirketinin kaptanlığını yapıyor. Crossfit ile ilgileniyor. Eğitmenliğini yapıyor. Atletizm, voleybol gibi sporlarla da ilgilenmiş.