Survivor All Star yarışmasında kıran kırana mücadele sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler takımları dört dokunulmazlık oyunu ardından 2022 sezonunun ilk ödül oyunu için parkura çıktı. Yarışın ardından Survivor'da veda eden isim netleşti. Peki, Survivor'da ilk kim gitti?

SURVİVOR ÜNLÜLER👇

Survivor 2022 ünlüler kadrosu içerisinde şu isimler yer alıyor;

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Birsen Bekgöz

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER👇

Gözden kaçırmayın

Bakan Mahmut Özer açıkladı... O sınavın soru şekli artık değişti Bakan Mahmut Özer açıkladı... O sınavın soru şekli artık değişti

Survivor 2022 gönüllüler kadrosu içerisinde şu isimler yer alıyor;

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda Aydemir, Evrim Keklik, Yağmur Banda.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 

Haftanın ve sezonun ilk ödül oyunu için ünlüler ve gönüllüler tüm kozlarını parkurda paylaştı. Haftanın ödülü ise bisküvi ile birlikte olta takımı oldu. Kadınlarda kazanan ünlüler takımı olurken erkeklerde gönüllüler kazandı. Ardından üçüncü turda da gönüllüler oyunun kazanan tarafı oldu ve ödülü aldı.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? 

Survivor 2022 All Star yarışmasının ilk vedası 19 Ocak Çarşamba akşamı! Sercan, Birsen, Gizem ve Hikmet arasından bir isim adaya veda etti.Oylama sonucunda ilk elenen isim Gizem oldu.