Su, her koşulda kullandığımız çok lazım bir kaynaktır. Haliyle yokluğunda vatandaşlara adeta eziyet derecesinde zorluklar yaşatmaktadır. Suların ne zaman kesileceğine ilişkin bilgi edinmek artık çok kolay. En önemli temizlik kaynağı olan su, kesildiğinde büyük sıkıntılara neden olabilir. Su kesintisini önceden öğrenip önlem almak mümkün. Bu konuyu haberimizde açıklıyoruz.

İSKİ yani İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi resmi web sitesi üzerinden İstanbul'da yaşanan veya yaşanacak olan su kesintisi ile ilgili bilgileri ilçe ilçe duyuruyor. Su kesintileri yaşayan veya planlı bakım, onarım çalışması kapsamında yaşayacak olan ilçelerle ilgili bilgilendirme yapan İSKİ sitesinden su kesintisinin kaçta sona ereceği ve kaçta suların geleceği bilgisine ulaşılabiliyor.

Sular ne zaman, saat kaçta gelecek? sorusu İSKİ İstanbul su kesintisi ekranından cevaplandırılıyor. İSKİ belirli arıza ve yenileme çalışmalarından dolayı İstanbul'un ilçelerinde belirli saat aralıklarında yaşanacak su kesintisi bilgilerini paylaşıyor. Su kesintilerinde, suyun günlük hayatın en önemli ihtiyacı olduğundan içme, yıkama, yıkanma gibi rutin faaliyetlerimiz ve zorunluluklarımız sekteye uğrayabiliyor. Vatandaşlar ciddi zorluklarla karşılaşabiliyor. Çeşitli arıza ve çalışmalardan dolayı su kesintileri meydana gelebiliyor.

Suların kesildiği durumlarda günlük hayat durma noktasına gelebiliyor. Vatandaşlar kesinti hallerinde sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arıyor. İstanbul’da su kesintisi yaşanan ilçelere, mahallelere, sokaklara suyun kaçta geleceği bilgisine aşağıda paylaştığımız linkten İSKİ resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu Erzurum Nasıl Oynanır? Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu Erzurum Nasıl Oynanır?

İSTANBUL İSKİ SU KESİNTİSİ TAKİP EKRANI