Hava Durumu

ASDEP 4/A Kadrosuna Alınmak İstiyor

Kamuajans.com – 4D Asdep görevlileri 657 4A kadrsu istiyor çünkü; Mahkemelerin belirlemiş olduğu danışmanlık dosyalarıyla hakkında izleme, raporlama ve rehberlik ile ilgili iş ve işlemleri aynı kadrolu meslek elemanları gibi usulüne uygun bir şekilde yapmaktadırlar.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:02
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:02
https://www.kamuajans.com/
ASDEP 4/A Kadrosuna Alınmak İstiyor

Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) personeli kamuda 4/D statüsünde görev alırken 4/A statüsünde geçiş için taleplerini dile getiriyor. Yaptıkları görevin karşılığı olarak kadroya geçmek için taleplerini dile getiren ASDEP personelleri taleplerini sosyal medyada dile getiriyor.

4D ASDEP olarak aynı odada aynı ünvana sahip aynı işi yaptığımız mesai arkadaşlarımız ile barış içerisinde çalışabilmemiz, 4a statüsünde olan arkadaşlarımız gibi ŞARTSIZ EŞ DURUMU tayini isteyebilmemiz için, Alan taraması yaparak Kamu Hizmetini doğrudan vatandaşa götüren ASDEP; Psikolojik Danışman, Psikolog,Sosyolog,Sosyal çalışmacı, Çocuk gelişim, Aile tüketici bilimleri gibi meslek uzmanlarını 4 D işçi statüsüne mahkum edilmesin eşit işe eşit haklar için taleplerini dile getiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.