Bürokratların Haftasonu İzinleri Yasaklandı

Bürokratların Haftasonu İzinleri Yasaklandı

KamuAjans.Com-15 temmuz darbe girişimi sonrası tüm kamu kurumlarında izinler iptal edilmişti.Çalışmaların aksamaması adına tüm memurların izinleri kaldırılmış çalışmalar hız kazanmıştı.Bürokratlarda bu çalışma temposuna katılarak haftasonu izinlerini iptal etti.

Kamuda yoğun mesailer yaşanıyor.En yoğun mesainin yapıldığı kurumların başında ise Maliye Bakanlığı geliyor.Yoğun çalışma temposuna rağman naci ağbal'ın bürokratlara mesai dışında da çalışmaları gerektiğini belirtti.Darbe girişimi sonrası hükümetin planlarının aksamamsı için tüm birimlerinin aynı planlar doğrultusunda gereken uygulamaları yapılması konusunda karar verildi.

Ağbal'ın Bakanlıktaki üst düzey bürokratlara, "Mesai saatini gözetmeden çalışmamız lazım. Hafta sonu tatilini de gözetmeden bir an önce hem Meclis hem de diğer reform çalışmalarına odaklanmamız lazım" talimatını verdiği öğrenildi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.