Sigara fiyatları yeni zam iddialarıyla son günlerde sosyal meydanın en çok konuşulan konuları arasına girmişti. Sigaraya zam geldi mi sorusuyla araştırılan güncel rakamlar, yayınlanan yeni liste ile netlik kazandı. Yeni fiyat listesine göre BAT, JTİ ve Philip Morris çatısı altındaki markalarda sigara fiyatı yükseldi. Peki, hangi sigaraya zam geldi, hangi marka sigara fiyatları ne kadar ve kaç TL oldu? İşte 6 Mayıs 2022 sigara zammı ile Philip Morris, BAT, JTİ marka marka güncel fiyat listesi!

Sigara zammı ile ilgili güncel gelişmeler pek çok kişi tarafından masaya yatırılırken, son günlerde yeni zam iddiaları ayyuka çıktı. Henüz yeni sigara fiyatları hakkında Tekel Bayileri Platformu başkanından bir açıklama gelmemesine karşın, sigaraya zam geldi mi sorusuyla araştırmalar hız kazandı. Sosyal medyada yayınlanan 6 Mayıs sigara zammı fiyat listesine göre, Philip Morris, BAT, JTİ çatısı altındaki Marlboro, Rothmans, Winston, Kent, Parliament, L[ampersand]M, Muratti gibi markalarda fiyat artışına gidildi. Peki hangi marka sigara fiyatları ne kadar oldu? İşte 6 Mayıs 2022 sigara zammı ile Philip Morris, BAT, JTİ marka marka güncel sigara fiyatı listesi!

SON DAKİKA | SİGARAYA ZAM GELDİ Mİ?

Sigara zammı sosyal medyada yayılan iddiaların ardından binlerce vatandaşın gündemine oturdu. Sosyal medyada dolaşan yeni fiyat listesine göre 6 Mayıs (bugün) itibariyle geçerli olmak üzere JTİ, BAT, Philip Morris marka sigaralara 2 TL'lik zam geldi.

Son dakika sigara zammı haberine göre BAT ve JTİ marka sigara fiyatlarına zam geldi. İşte yeni liste…

PHİLİP MORRİS MARKA SİGARA FİYATLARI 2022

Marlboro Roll 50: 27,00 TL

Marlboro Edge: 27,00 TL

Gözden kaçırmayın

Bakan Koca'dan 'özlük hakkı' açıklaması: Bu ay Meclise gelir Bakan Koca'dan 'özlük hakkı' açıklaması: Bu ay Meclise gelir

Marlboro Touch: 28,00 TL

Marlboro: 29,00 TL

Parliament: 29,50 TL

L[ampersand]M: 25,50 TL

Muratti: 27,00 TL

Muratti BLU: 26,00 TL

Lark: 26,00 TL

Chesterfield: 25,50 TL