Yapımcılığını Birol Güven'in yaptığı Seksenler dizisi yeni bölümleriyle izleyiciyle buluştu. İlker Ayrık'ın yeniden döndüğü dizide Zeynep Demirel ve Reha Özcan gibi isimler yer alıyor.

Seksenler yeni sezon başladı. TRT 1'de yayınlanan dizi en sevilen yapımlar arasında yer almaktadır. Romantik, komedi ve nostalji türünde seyircilerin karşısına çıkan yapım 2012 yılından yayımlanmaya başlamıştı.

Destan İlk Bölüm Ne Zaman Yayınlanır? Destan İlk Bölüm Ne Zaman Yayınlanır?

Seksenler yeni sezonu ile TRT 1'de yayınlanmaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sıcacık hikayesi ile seyirci karşısına çıkacak olan yapım dönem komedi olarak ekrana geliyor. Yapımcılığını Birol Güven'in yaptığı dizide İlker Ayrık'ın yanı sıra Zeynep Demirel ve Reha Özcan'da yer almaktadır.

2009 Miss Belçika Güzeli olan Zeynep Demirel, 'Seksenler' ailesine Çağatay'ın Belçikalı eşi 'Amelie' olarak katıldı. Çağatay rolünde gördüğümüz İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika'ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika'da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri döndü. Belçika'da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber 'Rukiye'nin karşısına çıktı.

İzleyicinin birçok sinema ve televizyon projesiyle yakından tanıdığı Reha Özcan da 'Seksenler' kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katıldı. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oldu.

SEKSENLER DİZİSİ HAKKINDA

Seksenler, 24 Ocak 2012 tarihinde TRT 1'de yayımlanmaya başlayan romantik, komedi ve nostalji türündeki Türk televizyon dizisi. Mint Prodüksiyon tarafından yapılan dizi bir sit-com, romantik ve dönem komedisi olarak yayımlandı ve 6 sezonluk yayın hayatı 27 Mayıs 2017'de 228. bölümde sona erdi, 2 yıl aradan sonra 11 Ekim 2019 tarihinden itibaren hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayımlanmaya başladı.

SEKSENLER OYUNCULARI

Özlem Türkad (Rukiye), Reha Özcan (Metin Öğretmen), İlker Ayrık (Çağatay), Zeynep Demirel (Amelie), Şoray Uzun (Ahmet), Ayşe Yolga (Gülden), Onur Dilber (Rıza Amir), Berat Yenilmez (Pastacı Sami)

SEKSENLER 13. BÖLÜMDE NELER OLDU? (6 EYLÜL 2021)

Ahmet “annem en çok beni seviyor” der. Çağatay’da buna katılmaz “annem en çok beni seviyor” der. Bunun sonucunda Ahmet ve Çağatay iddiaya girerler. Acaba kim kazanacak? Rukiye en çok hangi çocuğunu seviyor? Bunun yanı sıra Butik Ali ve Çağatay ortaklığında çok önemli gelişmeler yaşanır. Butik Ali zengin olduklarını düşünürken hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşır ve şok olurlar.