Pandemi sürecinde adeta en ön saflarda mücadele eden sağlık çalışanları bu ay sonu itibariyle sona erecek olan ''Ücretsiz Ulaşım Hizmeti'' süresinin uzatılmasını talep ediyor. Öz Sağlık-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Sedat Balkan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ücretsiz ulaşım süresinin uzatılması hususunda yazılı müracaatta bulundu.

Öz Sağlık-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Sedat Balkan Kocaelide on binlerce sağlık çalışanını ilgilendiren ulaşım konusunda Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden önemli bir talepte bulundu. 

Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarına yönelik Büyükşehir Belediyesinin aldığı ücretsiz ulaşım  kararı nedeniyle teşekkürlerini ileten Şube Başkanı Sedat Balkan, sürenin uzatılması ve kalıcı hale getirilmesi yönünde yazılı müracaatta bulundu. 

3 bakanlıktan çocukların eğitim sürecinin güvenliği için iş birliği 3 bakanlıktan çocukların eğitim sürecinin güvenliği için iş birliği

Sağlık çalışanlarını heyecanladıran bu gelişme sonrası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin vereceği cevap merakla bekleniyor.