Saliha hemşirenin şüpheli ölümünde hastane başhekimi de gözaltına alındı!

Saliha hemşirenin şüpheli ölümünde hastane başhekimi de gözaltına alındı!

Saliha hemşirenin şüpheli ölümünde hastane başhekimi de gözaltına alındı!

Aksaray'da doktor sevgilisi Halil İbrahim A.'nın (43) oturduğu rezidansın balkonundan düştüğü iddia edilen hemşire Saliha Tuncel'in (25) ölümüyle ilgili hastanenin sahibi ve başhekimi doktor T.C. de gözaltına alındı.

Özel bir hastanede çalışan hemşire Saliha Tuncel, 24 Mayıs günü saat 01.00 sıralarında aynı hastanede görevli doktor sevgilisi Halil İbrahim A.'nın oturduğu rezidansın 7'nci katındaki daireden 3'üncü katın balkonuna düştü. Hastaneye kaldırılan Tuncel, kurtarılamadı.

Soruşturma kapsamında tutuklanan hastanenin mali işler uzmanı ve icra kurulu üyesi Ç.Ö'nün, Tuncel'i, sevgilisi olduğu öne sürülen T.C. ile eve girerken çekilen görüntülerle tehdit ettiği iddia edilmişti.

Olayla ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan Halil İbrahim A., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Soruşturma sürerken, Halil İbrahim A. ile çiftin çalıştığı hastanenin mali işler uzmanı ve icra kurulu üyesi olan Ç.Ö gözaltına alındı. Halil İbrahim A. bu kez adli kontrol ile serbest bırakıldı. Ç.Ö. ise 'tehdit ve şantaj' suçlamasıyla tutuklandı.

Tutuklanan Ç.Ö'nün, doktor ve hemşirenin çalıştığı hastanenin sahibi ve başhekimi olan doktor T.C. ile sevgili oldukları belirtildi. Ö.'nün, T.C. ile Saliha Tuncel'in birlikte eve girdiklerine dair görüntülerle hemşireyi tehdit ettiği öne sürüldü. Soruşturma kapsamında ayrıca Halil İbrahim A., Ç.Ö ve Saliha Tuncel'in cep telefonlarının inceleme altına alındığı belirtildi. Dün de soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcılığı tarafından keşif yapıldı.

Soruşturma kapsamında daha önce ifadesine başvurulan hastanenin sahibi ve başhekimi doktor T.C., gözaltına alındı. T.C., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. DHA

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.