Sağlık Bakanlığı Personel İzinleri İle İlgili Yeni Yazı

Sağlık Bakanlığı Personel İzinleri İle İlgili Yeni Yazı

COVID-19 salgını ile mücadelede gelinen süreçte pandemi nedeniyle Cumhurbaşkanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yaptıkları düzenlemeler sebebiyle sağlık kuruluşlarına başvurularda bir miktar azalma olduğu görüldüğünden bu doğrultuda personelimizin izinlerine yönelik ilave düzenlemeler yapılarak merkez ve taşra teşkilatımıza dağıtılmıştır.

Kamuajans.com - Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 60438742-929 sayılı Personel İzinleri konulu resmi yazı yayınlandı.

Genel Müdür Mehmet İslamoğlu imzalı resmi yazıda ''Bilindiği üzere; Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak kabul edilen COVID-19 salgını ile mücadelenin kesintisiz, etkin ve yeterli sayıda personelle yürütülebilmesini teminen Bakanlık Makamından alınan 13 Mart 2020 tarihli ve 1917 sayılı Olur ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün 13 Mart 2020 tarihli ve E.12385 sayılı yazılar çerçevesinde Bakanlığımız Merkez ve Taşra teşkilatında görev yapan personelimizin izinlerine yönelik düzenleme yapılarak 13 Mart 2020 tarihli ve 912 sayılı yazılarımızla teşkilatımıza duyurulmuştur. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.