Öncelikli Sorunlarımızı Masaya Getireceğiz

Öncelikli Sorunlarımızı Masaya Getireceğiz

Kamuajans.com - Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, 2020 yılının ilk Kamu Personeli Danışma Kurulu (KPDK) toplantısının Mart ayında yapılacağını belirtti.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, en öncelikli sorunları masaya getireceklerini söyledi. Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, ”Biliyorsunuz KPDK artık gündemli toplanacak. Bizde Memur-Sen olarak çözülmeyi bekleyen öncelikli sorunlarımızı masaya getireceğiz. Masada sahanın taleplerini, mağduriyetlerinin çözülmesi için mücadele edeceğiz. Biz sağlık ve sosyal hizmet çalışanı arkadaşlarımızın en çok mağdur olduğu konuların çözülmesi için uğraşacağız” diye konuştu. 

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, döner sermaye adaletsizliğinin sağlık çalışanlarını giderek mağdur ettiğini belirterek, ”Her koşulda insanımız için mücadele eden sağlık çalışanlarımız alın terinin hakkını almalı. Yıllardır adalet dağıtması gereken sistem adaletsizliği doğuruyor. Bu durum biran önce giderilmeli yeni bir sistem ivedilikle hayata geçirilmelidir” şeklinde konuştu. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.