KPSS 2020/4 Tercih Sonuçları Açıklandı!

KPSS 2020/4 Tercih Sonuçları Açıklandı!

KPSS-2020/4 Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Başvuruları 14-20 Şubat 2020 tarihleri arasında alınmıştı. KPSS 2020/4 Tercih Sonuçlarının açıklanması merakla bekleniyor.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, kişisel twitter hesabı üzerinden KPSS 2020/4 Tercih Sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada ''Kıymetli adaylarımız, 2020/4 Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarını bugün sizlerle paylaşacağız. Şimdiden tüm adaylarımıza ve sağlık camiamıza hayırlı olmasını dilerim.'' demişti.<br />

<br />

<a href="https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=6923" >KPSS-2020/4 Yerleştirme Sonuçları</a><br />

<br />

<a href="https://www.osym.gov.tr/TR,19281/kpss-20204-saglik-bakanliginin-sozlesmeli-pozisyonlarina-yerlestirme-sonuclarina-iliskin-sayisal-bilgiler.html" >KPSS-2020/4 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler</a>

<br />

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Yerleşme bilgileri ÖSYM tarafından ilgili kurumlara elektronik ortamda verilecektir. Sözleşmeli pozisyonlara yerleşen adaylar atanmak üzere doğrudan yerleştirildikleri kurumlara başvuracaklar, atanmak için hangi evrakın gerekli olduğunu ve bu evrakın hangi tarihe kadar nereye teslim edilmesi gerektiğini Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün internet sitesinden öğreneceklerdir.

<br />

ÖSYM tarafından yerleştirilen adayların atama işlemleri, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacaktır. Yerleştirildikleri halde atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan veya gerekli belgeleri süresi içinde yerleştirildiği kuruma teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.  

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.