04 Ekim 2020 tarihinde yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına Covid-19 nedeniyle katılamayanları ilgilendiren duyuru Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı.

Sağlık Bakanlığı duyurdu! Atama başvurularının yapılacağı tarih belli oldu Sağlık Bakanlığı duyurdu! Atama başvurularının yapılacağı tarih belli oldu
Bakanlığımız personeli için 04 Ekim 2020 tarihinde yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınavına COVID-19 (+) tanısı, tedavisi veya temaslı olması sebebiyle katılamayanlar bu durumlarını yazılı olarak en geç 23 Ekim 2020 tarihi mesai bitimine kadar Bakanlığımız Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanlığına bildireceklerdir.

Bu tarihten sonra gelen başvurular dikkate alınmayacak olup, COVID-19 (+) tanısı, tedavisi veya temaslı olması sebebiyle söz konusu sınava giremeyenlerin Halk Sağlığı Yönetim Sistemi (HSYS) üzerinden gerekli kontroller yapıldıktan sonra telafi sınavına alınıp alınmayacağına karar verilecek ve nihai liste Genel Müdürlüğümüzün https://yhgm.saglik.gov.tr  internet adresinden duyurulacaktır.

İlgililere duyurulur.

Dilekçelerin gönderileceği adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 06800-Çankaya/ANKARA

İletişim Numarası: 0312 585 17 45