Genel Başkanımız Mehmet Alper ÖĞRETİCİ ve Genel Başkan Yardımcımız Nihat ÖRS ÖSYM Başkanı Sayın Prof. Dr. Halis AYGÜN’ü ziyaret etti. Ziyarette ÖSYM Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. İsmail AKYOL’da bulundu.

Gözden kaçırmayın

Uluslararası Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri geliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni projeyi duyurdu Uluslararası Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri geliyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni projeyi duyurdu
ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis AYGÜN’e yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini ileten AES Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ, çalışmalarında başarılar diledi. 

ÖSYM’nin Türkiye’de işlevinin çok önemli olduğunu belirten Genel Başkanımız, sınav görevlendirmeleri, sınav ücretleri, soru hazırlama ve sınav görevlilerinin güvenlik açısından karşılaştıkları durumlar gibi konularda sendikamızın görüşlerini belirterek bu konularda paydaş olarak üzerlerine düşen her türlü yardımı yapmaya da hazır olduklarını ifade etti. 

ÖSYM Başkanı Sayın Prof. Dr. Halis AYGÜN ise kurum yönetimi olarak yerine getirdikleri görevin ne denli önemli ve hassas olduğunu bildiklerini, her ne kadar son yıllarda birtakım sorunlar yaşansa da, ÖSYM'nin geçmişte olduğu gibi güvenirlilik endeksi en yüksek kurumlarından biri olması için faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade etti. Paydaşların önemli bir rol üstlendiğini, paydaş görüşlerine her zaman açık olduklarını ifade ederek sendikamız adına genel başkanımıza teşekkür etti.

ÖSYM Başkanı Sayın Prof. Dr. Halis AYGÜN ve Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. İsmail AKYOL’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder, bu önemli görev ve sorumlulukta başarılar dileriz.