Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile 2’nci Ordu Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere gittiği Malatya’da temaslarını sürdürdü.

Malatya Valiliğini ziyaret eden Bakan Akar, Vali Aydın Baruş’tan çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Bakan Akar, Valilik öncesinde ise Atatürk Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Bakan Akar’a Yeni Malatyaspor futbol takımının forması da hediye edildi.

Gözden kaçırmayın

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Aydın Şube Başkanı Yasin Erdem'in Gaziler Günü Mesajı Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Aydın Şube Başkanı Yasin Erdem'in Gaziler Günü Mesajı

Cadde boyunca, sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Bakan Akar, annesinin yanındaki bir bebeği severek oyuncak hediye etti.