MPİ idaresinin 31 Aralık akşamı yılbaşı büyük ikramiye kazandıran numaraları hiç zaman kaybetmeden (MPİ) Milli Piyango online bilet sorgulama ekranı sitemizde olacak. Yılbaşı çekilişi büyük ikramiye, teselli ikramiyesi ve amorti çıkan numaraların tam listesini sitemizden takip edebilirsiniz.

2022 yılına girmeye saatler kala nefesler tutuldu. Milyonlarca insan milli piyango büyük ikramiyenin çekileceği saati bekliyor.

2022 Milli piyango en çok çıkan rakamlar hangileri? Son 10 yılın istatistikleri

Milli piyango yılbaşı özel çekilişi büyük ikramiye ücreti ne kadar? Milli yılbaşı piyango çekilişi ne zaman, saat kaçta yapılacak?
Milli piyango yılbaşı özel çekilişi yapıldıktan sonra sonuçları kamuajans.com sitemizden en hızlı şekilde sorgulayabilirsiniz.

Milli Piyango Bilet Fiyatları ne kadar ? 2022 Milli piyango tam bilet ödülü ne ?

Milli piyango yılbaşı özel bilet fiyatları ne kadar?
Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için geri sayım başlarken, bilet fiyatları da belli oldu. Milli Piyango Online resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, tam biletler 120 TL, yarım biletler 60 TL ve çeyrek biletler 30 TL olduğu belirtildi.

MİLLİ PİYANGO BİLETİ SATIN ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO SORGULAMA 2022 EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇEKİLİŞİ CANLI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO 2022 BİLET SORGULAMA EKRANI

Milli piyango yılbaşı özel çekiliş saat kaçta yapılacak?
Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık Cuma gecesi saat 23:00'te gerçekleşecek. 2022 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiye tutarı 120 milyon Türk Lirası olarak duyuruldu. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 670 milyon 760 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını sitemizden öğrenebilirsiniz.
 

Teselli ikramiyesi nedir? 
Büyük ikramiyeyi kazanan numaran yalnızca tek bir rakamla farklı olan bir biletin varsa da üzülme, teselli ikramiyesi kazanacaksın.

Amorti ikramiyesi nedir?
 Milli Piyango biletinin son rakamları olarak bilinir. 2 tane amorti rakamı çekilir. Çekilen 2 rakamdan biri Milli Piyango biletinin son rakamı ise, biletine amorti çıkmış olur. Amorti çıkan biletler, bilet bedelini sahibine kazandırır.

2022 - 2023 Yılı Bezmialem vakıf üniversitesi eğitim ücretleri ve merak ettikleriniz 2022 - 2023 Yılı Bezmialem vakıf üniversitesi eğitim ücretleri ve merak ettikleriniz

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2021 gecesi çekilişten hemen sonra burada açıklanacak.

Milli piyangonun kararttığı hayatlar: Kimi kan kusarak kimi donarak hayatını kaybetti