Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli'nin görüşmesi sonrasında ortaya bomba bir iddia atıldı. Gazeteci Ali Tarakçı'nın iddiasına göre, MHP 4 bakanlıkla kabineye girecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli 5 Ocak'ta bir araya gelmişti. Bu kritik görüşmede ne konuşulduğu oldukça merak ediliyordu.

Bahçeli'nin konağında gerçekleşen ikili temasın ardından kulislerde görüşmeye dair söylentiler dolaşmaya devam ederken Gazeteci Ali Tarakçı'dan çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.  

Eşcinsel ilişkiyle şantaj! Öğretmen açığa alındı Eşcinsel ilişkiyle şantaj! Öğretmen açığa alındı

Tarakçı'nın kulislerden elde ettiği iddialara göre; MHP 4 bakanla kabineye giriyor.

Kabineye girecek isimlerin belli olduğunu ancak kaynağının deşifre olmaması için isimleri açıklamayan Tarakçı, "Kamuoyuna açıklananın aksine, aslında ziyaret esnasında, MHP'nin hükümete girmesi konusunda ikna edilmek üzere gidildi" dedi.

Tarakçı MHP'nin kabineye; Cumhurbaşkanı Yardımcısı,  Kültür ve Turizm Bakanı, Sağlık Bakanı ve Milli Eğitim Bakanı üzerinden gireceğini öne sürdü.

İddialarını da iki kaynağın daha doğruladığını söyleyen Tarakçı, bugün ya da yarın bir basın toplantısıyla bu gelişmenin kamuoyuyla paylaşılabileceğini öne sürdü.