İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 74 bin öğretmen ataması yapıldığı yönündeki açıklamalara, “Peki bu atamalardan öğretmenlerimizin haberi var mı?” sözleriyle tepki gösterdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İktidar, 74 bin öğretmen ataması yaptığını iddia ediyor… Peki ya bu atamalardan; 90 üstü puan alıp mülakatta elenen, öğrencilerine kavuşamadığı için marketlerde çalışan, çaresizlikten intihar eden öğretmenlerimizin haberi var mı?” açıklamasını yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; 74 bin öğretmen ataması yapıldığı yönündeki açıklamaları değerlendirdi.

Akşener, şu açıklamayı yaptı:

Gözden kaçırmayın

Canlı bomba eylemi hazırlığındaki DEAŞ'lı terörist yakalandı Canlı bomba eylemi hazırlığındaki DEAŞ'lı terörist yakalandı

“İktidar, 74 bin öğretmen ataması yaptığını iddia ediyor… Peki ya bu atamalardan; 90 üstü puan alıp mülakatta elenen, öğrencilerine kavuşamadığı için marketlerde çalışan, çaresizlikten intihar eden öğretmenlerimizin haberi var mı? Yok. #AlgıZirvedeAtamaYerde Yazıklar olsun!”