Taşeron İşçiye Kadro Unutulmadı

Taşeron İşçiye Kadro Unutulmadı

KamuAjans.Com-15 temmuz öncesi hükümetin en önemli gündemi olan taşeron işçiye kadro konusu yaşanan darbe girişimi sonrası sekteye uğramıştı.Yaşamın tekrar normale dönmesinden sonra tekrar sürecin devam edeceği bildirildi.

 Akparti hükümetinin seçim vaatleri arasında olan ve seçimler sonrasında işleme koyulan taşeron işçiye kadro konusuna hükümet devam ederken ülke gündemini değiştiren 15 temmuz  darbe girişiminin atlatılması sonrası taşeron işçilerin unutulmadığını belirten yetkililer normalleşme sürecine gelindiğinde taşeron işçilerin kadroya geçiş sürecinin devam edileceği belirtildi.

Bakan soylu yaptığı açıklamada hükümetin taşeron işçi konusunda önemli aşama kaydettiğini 15 temmuz darbe girişiminin yaşanmasıyla sürecin sekteye uğradığını normalleşme süreci ile yarım kalan taşeron işçi kadro konusunun sonuçlandırılacağını belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.