POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kamuajans.com – Özel Harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere Polis Meslek Eğitim Merkezlerine alınacak öğrencileri belirlemek üzere yapılan 26. Dönem POMEM sonuçları henüz açıklanmadı.

 Polis Akademisi tarafından geçtiğimiz yıl Aralık ayında gerçekleştirilen 26. dönem POMEM sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçtiğimiz haftalarda müjdesini verdiği 26.dönem POMEM sonuçarının 15 gün içerisinde belli olacak açıklamasının ardından 21 gün geçmesine rağmen henüz sonuçlar açıklanmadı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bir canlı yayında sonuçların 10-15 gün içerisinde adayların erişimine açılacağını açıklamıştı. Açıklama yapmasından bu yana adayların gözleri Polis Akademisi Resmi sitesi üzerinden gelecek olan açıklamaya çevrildi.

26.dönem POMEM sonuçları için kritik haftaya girilirken sosyal medyada dolaşan söylentilere göre POMEM sonuçlarının perşembe gününe kadar açıklanacağı düşünülüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.