Memursen Sigorta (memursensigorta.com) dan Kimler Nasıl Yararlanabilecek?

Memursen Sigorta (memursensigorta.com) dan Kimler Nasıl Yararlanabilecek?

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) çalışanlarına ve üyelerine yönelik sosyal projelere imza atmayı sürdürüyor. Memur-Sen ve Güvenal Sigorta Aracılık Hizmetleri arasında, Memur-Sen personelinin, Memur-Sen ve bağlı sendikalarının hizmet araçlarının, Memur-Sen'e bağlı sendikaların üyelerinin ve birinci derece yakınlarının faydalanacağı üyelere indirim ve özel avantajlar sunan protokol yapıldı. Protokole imzayı Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Güvenal Sigortacılık Aracılık Hizmetleri yetkilisi Se

 Avantaj Sistemi Nedir?

Memur-sen Sigorta Avantaj Sistemi Memur-sen üyelerinin üyeliklerini doğrulayarak Güvenal Sigorta ile yapılan protokol doğrultusunda indirimli sigorta hizmetleri alabileceği sistemdir.


Kimler Kullanabilir?

Memur-sen Sigorta’nın sunduğu avantaj ve hizmetlerden yararlanmak için Memur-sen üyesi olmanız veya Memur-Sen üyesi bir kamu görevlisinin birinci dereceden yakını (anne, baba, eş ve çocuk) olmanız zorunludur.


Nasıl Üye Olunur?

Yalnızca TC kimlik numaranız ile çok kolay bir şekilde üye olabilir ve istediğiniz sigorta ürünüyle ilgili hızlı bir şekilde teklif alabilirsiniz.


Sistem Nasıl Kullanılır?

Sisteme giriş yaptıktan sonra istediğiniz sigorta türünün sayfasına giderek gerekli ön bilgiyi aldıktan sonra teklif al butonuna tıklayarak teklif alabilirsiniz. Temsilcilerimiz en kısa sürede teklifinizi değerlendirerek geri dönüş sağlayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.