Erdoğan'dan memur maaş zammı açıklaması: Sözümüzü tutacağız!

Erdoğan'dan memur maaş zammı açıklaması: Sözümüzü tutacağız!

Erdoğan'dan memur maaş zammı açıklaması: Sözümüzü tutacağız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur maaş zammı açıklaması: Sözümüzü tutacağız!

Recep Tayyip Erdoğan 28 Mayıs seçimlerinden çıkan sonuçlara göre yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçildi. Sayın Erdoğan yeni kabinesini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Bugün yeni kabineyle ilk toplantı Beştepe'de gerçekleştirildi. Yapılan toplantının ardından Başkan Erdoğan millete sesleniş konuşması gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine sonrası yaptığı konuşmada memur maaş zamlarına gönderme yaptı.

Sayın Erdoğan altını çize çize seçim öncesi verdikleri sözlerin tamamını gerçekleştireceklerini ifade etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:

''Bol keseden boş vaat dağıtanlar gibi olmadık. Biz milletimize ne vaat ettiysek yerine getirmeye gayret ettik. Sözüne sadık bir yönetim olarak tam 17 kez milletimizin takdirini kazandık. Bizim için en büyük kazanım budur. Bizim asıl gücümüz milletimize güven aşılamamızdır. Yeni dönemimizde de halkımıza verdiğimiz tüm sözlerimizin takipçisi olacağız. Biz bu iki kavramın uygulayıcısı olacağız: İstikrar ve güven. Bunlarla biz Türkiye Yüzyılını inşa edeceğiz. Aile ve Gençlik Bankası kuracağız. Bu minvalde seçimlerden önce gündeme getirdiğimiz Anayasa Değişikliği teklifimizi meclisin takdirine yeniden sunacağız. Eğitimi son 21 yıldır olduğu gibi yine listemizin en başında tutacağız. Eğitim olmadan hiçbir şey olmaz. Öncelikle bunu başaracağız..

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum