Emekliler Bayramdan Önce Promosyon Müjdesi Var Mı?

Emekliler Bayramdan Önce Promosyon Müjdesi Var Mı?

KamuAjans.Com- Emeklilerin merakla beklediği promosyon haberi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Soylu, bütün çalışmaların tamamlandığı, hükümet değişikliği nedeniyle ertelemek zorunda kaldıklarını açıkladı.

 Promosyon çalışmaları ne durumda sorusunu yanıtlayan Süleyman Soylu, "Emeklilere promosyon konusunda çalışmamızı tamamladık. Tam gündeme getireceğimiz zaman hükümet değişti. Tüm bankalarla ve PTT dahil tüm kurumlarla görüştük. Üç aşağı beş yukarı her şey belli. Hedefimiz iki bayram arasında bu işi bitirmekti ama beceremedik. Hazırlıklarımız tamam, fırsatını bulduğumuz ilk anda hükümetimize çalışmamızı sunacağız. Bankaların asgari olarak kabul ettikleri var, bizim istediğimiz var. Buna ait çok güzel bir formülümüz var. Bunu hükümetimize arz ettikten sonra kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.