Elektrik-Elektronik-Haberleşme Mühendisleri Kadro Bekliyor

Elektrik-Elektronik-Haberleşme Mühendisleri Kadro Bekliyor

Kamuajans.com - Elektrik-Elektronik-Haberleşme Mühendislerinin kadro bekleyişi devam ediyor.

"Bildiğiniz üzere elektrik ve haberleşme sektörleri ülkelerin can damarıdır. Elektrik ve Haberleşme olmadan normal bir yaşam sürdürülemez. Bizler genç elektrik- elektronik- haberleşme mühendisleri olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde milli irademize yapılan alçak darbe girişimini yapan FETÖ terör örgütünün 2010 KPSS sınavında çaldıkları sorularla ve Kamuda A grubu memurluklarda yapılan mülakatlarla bizden daha düşük puan almasına rağmen sırf bu ihanet şebekesinin mensubu olduğu için başta TEİAŞ, TEDAŞ, EÜAŞ, BTK, TİB, DHMİ, TCDD , BAKANLIKLAR gibi kamu kumlarına yerleştirilmiş  elektrik- elektronik- haberleşme mühendislerinin tespit edilerek görevlerine derhal son verilmesini arz ediyoruz.

Ayrıca Biz genç elektrik elektronik- haberleşme mühendislerinin her gecen gün artan mezun sayısı ve bizim bölümlerden  Kamu Personeli Seçme Sınavı giren mühendis sayısı da artmaktadır.  Buna paralel olarak kadro sayımız artması gerekirken ne yazık ki  kadro sayılarımız sürekli bir düşüş halindedir. Bizler kamuda elektrik –elektronik-haberleşme mühendisi  ihtiyacının fazlaca olduğunu biliyoruz. Siz Sayın Devlet Büyüklerimizden kadro sayımızın artırılıp  bu ihanet şebekesinin boşalan mühendis kadrolarına adil bir atama sisteminin getirilerek Kamuya en az 5 Bin Elektrik-Elektronik-Haberleşme Mühendisi alınmasını arz ediyoruz"

Saygılarımızla

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.