Diyanet-Sen Mevlit Okuttu

Diyanet-Sen Mevlit Okuttu

Kamuajans.com-Memur-Sen'e bağlı Diyanet-Sen İzmir Şubesi,Eğitim-Bir Sen ve Menderes personeli tarafından 15 Temmuz günü darbe girişiminde hayatını kaybedenler için Mevlid-i Şerif okuttular.

Menderes İlçesi Emniyet Müdürlüğü bahçesinde okutulan mevlid e Memur-sen İzmir Şubesi temsilcisi,Gaziemir Kaymakam vekili,Menderes Belediye Başkanı ve çeşitli siyasilerin yanı sıra vatandaşlar katıldı.15 Temmuz şehitleri için okutulan Mevlid-i Şerif in ardından şehitler için kurban kesildi.

Memur-Sen İzmir Şubesi Temsilcisi Konuşma Yaptı

Memur-Sen İzmir Şubesi Temsilcisi yaptığı konuşmada 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren alanlarda olduklarını belirterek “Büyük Memur-Sen ailesi olarak alçak darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren alanlardaydık ve halen sahadayız. Milletin ve iradesinin üzerinde vesayet kurulmasını asla kabul etmiyoruz. Allah bir daha bu tür olaylar yaşatmasın. Halkımızın dirayeti, azim ve kararlılığı sayesinde darbe girişiminin önüne geçilmiştir. Artık darbe yapmaya çalışan hainler şunu iyi biliyorlar ki bu milletin önünde artık kimse duramaz. Bundan böyle bu ülkede darbe yapmaya kalkanlar bir kez değil, bin kez düşünmek zorunda. O defter millet tarafından bir daha açılmamak üzere kapandı'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.