Bütün Pkk'lı Memurlar Devletten Temizlenmelidir

Bütün Pkk'lı Memurlar Devletten Temizlenmelidir

Devlet kurumları içerisinde PKK terör örgütüne yardım ve yataklık eden tüm memurlar temizlenmelidir . Devlet sadece Milli Eğitim Bakanlığından ibaret değildir .

Milli Eğitim Bakanlığı içerisinde 11.500 yakın öğretmen PKK ile irtibatı olduğu gerekçesiyle açığa alındı .

Milli Eğitim Bakanlığı Fetö terör örgütüyle mücadele de olduğu gibi PKK ile mücadelede de amiral gemisi görevini üstlendi ve üzerine düşeni yaptı .

Milli Eğitim Bakanlığını Tebrik ediyoruz .

Devlet içerisinde sadece , Pkk yandaşı memurlar Milli Eğitim Bakanlığında yok . Diğer Kamu kurumlarında da var .

Hükümetin öncelikle Sağlık Bakanlığı ve Diyanetten başlayıp , tüm kamu kurumları içerisindeki PKK yandaşı memurları tasfiye etmesi gerekir .

PKK'ya açık destek veren devlet memurları yargılanmalıdır . Bunların arkasındaki STK ve partilerde , terör örgütüne yardım ve yataklık etmekten haklarında soruşturmalar yapılmalıdır .

Sağlık Bakanlığında özellikle Doğu ve Güney Doğu illerimizde askerimizi , polisimizi emanet ettiğiniz doktor ve sağlık çalışanları içerisinde çok sayıda PKK'lı memur vardır .

Hükümetin Fetö terör örgütünde olduğu gibi PKK ile mücadelede de kararlılıkla , Pkk yandaşı tüm memurları tasfiye etmesi gerekir .

kamudanhaber.net 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.