Türk televizyonlarının en başarılı isimlerinden Acun Ilıcalı'nın Türkiye'ye dair haklarını satın aldığı Survivor programı bu sezonda reyting rekorlarını altüst ederken aynı anda Acun Ilıcalı'nın sosyal medya platformu uygulaması Exxen'de izleniyor.

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor bu sezonda ünlüler ve gönüllüler kadrosu ile reytingleri altüst etmeye devam ediyor. Bu sezonki kadroları merak edilen Survivor'da ünlüler takımı bir yana gönüllüler takımında da tanıdık simalar yer aldığı gözlemlendi.

Hergün milyonlarca kişinin izlediği Survivor bu kez yarışmacıları ile değil yarışmacılara ödenen haftalık ücretlerle gündeme geldi. Acun Ilıcalı'nın ekibinden sızdırılan habere göre yarışmacıların aldığı haftalık ücretler açıklandı.

2021 Yılı Süt Fiyatları Ne Kadar? 2021 Yılı Süt Fiyatları Ne Kadar?

Survivor 2021 ünlüler takımından İsmail Balaban 7 bin TL, Melis Sezer 5 bin TL, Batuhan Karacakaya 10 bin TL, Çağrı Atakan 5 bin TL, Merve Aydın 7 bin 500 TL, Hayrettin 7 bin TL, Öykü Çelik 12 bin TL, Cemal Hünal 7 bin TL, Meryem Kasap 5 bin TL ve Barış Özbek'in 8 bin TL aldığı iddia edildi.