Öğretmenler gününe Türk Hava Yolları’ndan büyük kampanya! Tüm öğretmenlere...

Öğretmenler gününe Türk Hava Yolları’ndan büyük kampanya! Tüm öğretmenlere...

24 Kasım öğretmenler gününe yalnızca birkaç gün kalırken firmalardan öğretmenler için indirimler gelmeye başladı. Yeni indirim haberi Türk Hava Yolları’ndan geldi. Türk Hava Yolları öğretmenler gününü özel yeni kampanyasında %20 indirim ile kutladı!

Türk Hava Yolları öğretmenler gününe özel tüm öğretmenler için geçerli olacak yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Emektar öğretmenlerimiz için kolları sıvayan firma tüm öğretmenler için geçerli olacak %20 indirim kampanyasını başlattığını duyurdu.

Türk Hava Yolları’ndan öğretmenlere jest!

24 Kasım öğretmenler gününe özel tüm öğretmenler için geçerli olan kampanyasında Türk Hava Yolları, yurt içi seyahatlerin de yüzde 20 indirim yapılacağını duyurdu. Bilet alımları için belirli bir tarih de açıklayan hava yolları, Biletleme dönemi: 27 Ekim 2023- 20 Nisan 2024, Seyahat Dönemi: 1 Kasım 2023-20 Nisan 2024. F sınıf ücret seviyesi hariç ekonomi ve business kabin net ücretleri üzerinden %20 tutarında net indirim uygulanacaktır. İfadeleri ile detayları aktardı. Türk Hava Yollarının yapmış olduğu kampanyadan öğretmenlerin eş ve çocuklarının da yararlanabilecekleri belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum