Öğretmenler gününde o özel hastaneden öğretmenlere indirim!

Öğretmenler gününde o özel hastaneden öğretmenlere indirim!

Öğretmenler günü hediyelerinin gelmeye devam ettiği bu günlerde bir özel hastane o bölümünde öğretmenler gününe özel tüm öğretmenlere indirim yaptığını duyurdu.

Öğretmenler için gelen indirim haberleri devam ediyor. Son yapılan duyuruya göre öğretmenler gününe özel Van'ın İpekyolu İlçesinde Lokman Hekim Hastanesinde’n öğretmenlere özel %25 indirim haberi geldi. Tüm öğretmenlerimiz için geçerli olacak indirimin duyurusu yapıldı.

Öğretmenlere özel hasteneden indirim!

Van’ın İpekyolu ilçesinde bulunan bir özel hastaneden öğretmenler gününe özel yeni bir indirim haberi geldi. Birçok firmanın öğretmenler için yaptığı indirimler devam ederken Van'ın İpekyolu İlçesinde Lokman Hekim Hastanesinde öğretmenlere özel yeni bir indirimin başlatıldığı haberi duyuruldu. Dermatoloji bölümü için geçerli olacak %25’lik indirimden tüm öğretmenlerimiz yararlanabilecekler.

Konu ile ilgil yapılan açıklamalarda;

Bugün itibari ile başlayan indirim için; Cildiye doktoru Prof. Dr. Yavuz Yeşilova: ''Öğretmenlerimiz bizler için çok değerli. Bugünlere geldiysek şüphesiz bunda öğretmenlerimizin payı büyüktür. O yüzden bizler de öğretmenler gününde öğretmenlerimizi özel hissettirmek için bazı işlemlerde sadece öğretmenlerimize özel yüzde 25 indirim gerçekleştiriyoruz.'' ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum