Hava koşulları ile tatile giren bir okul daha!

Hava koşulları ile tatile giren bir okul daha!

Meteoroloji uzmanlarının bu hafta için uyarıları devam ederken il ve ilçelerdeki fırtına ve diğer kötü hava şartlarından dolayı okullar birer birer tatil edilmeye devam ediyor. İşte yeni bir okul tatil haberi daha!

Bir anda gelerek ülkeyi esir alan soğuk hava koşulları birçok kenti olumsuz etkilemeye devam ediyor. Valiliklerden, meteoroloji uzmanlarından uyarılar gelmeye devam ederken okulların tatil haberleri de gelmeye devam ediyor. İşte tüm detaylar...

Meteoroloji uzmanları uyarmaya devam ediyor!

Bir anda bastıran kış ile beraber ülke genelinde kar yağışları ve sağanak yağışlar görülmeye başlandı. Meteoroloji uzmanlarından gelen uyarılar artarken bu haftada birçok ilde kar yağışının etkili olacağı belirtildi. Kötü hava şartlarından dolayı okullardaki tatillerde devam ediyor. Okullardan birer birer gelen tatil haberlerine bir yenisi Zonguldak Valisi tarafından eklendi.

Zonguldak Valiliği’nden okul tatil kararı!

Zonguldak Valisi kuvvetli yağış ve fırtınadan olumsuz yönde etkilenen Karadeniz Ereğli ilçesinde okulların tatil edildiği kararını duyurdu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.