Bıçakla okulu basan saldırgana ilişkin yeni gelişme

Bıçakla okulu basan saldırgana ilişkin yeni gelişme

Bıçakla okulu basan saldırgana ilişkin yeni gelişme

Eskişehir'de, özel gereksinimli öğrencilerin bulunduğu bir okula girerek öğretmenlere bıçak çeken bir şüpheli, öğretmenler tarafından etkisiz hale getirildikten sonra gözaltına alındı. Olayda bir öğretmenin yaralanmasının ardından, şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Eskişehir'de dün gerçekleşen olayda, özel gereksinimli öğrencilerin bulunduğu bir okula giren Ö.K. adlı şüpheli, öğretmenlere ve çevreye rahatsızlık vermeye başladı. Öğretmenlerin uyarılarına rağmen, şüpheli cebindeki bıçağı çıkararak tehlikeli bir şekilde sallamaya başladı ve bu durum öğretmenler arasında bir arbedeye yol açtı. Şüpheli, öğretmenler tarafından etkisiz hale getirildi, ancak arbede sırasında düşen bir öğretmen yaralandı.

Olayın ardından, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri şüpheliyi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Ö.K., mahkemeye çıkarıldı ve mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum