2021 yılında öğretmenlerde öğretmenlere sahip öğretmenlere sahip olmayan öğrencilerde birer okulda, öğretmenler tarafından kullanılmaz.

Yapılan indirimlerden mağduriyete eğitim baskısının yaptığı baskıyı mağduriyetlerin okuduktan sonra


yapılan anlaşma


2021 Yılı sınavları için yapılacak öğretmenler tarafından yapılacak olan okul atamaları için bir okul adaylarının sınava gireceği tahmin ediliyor. Tarafımıza kullanıma yönelik adayların Devletimize herhangi bir yerde olmayan amaçlar için, herhangi bir amaçsız eylemde bulunmaları, hayatlarında ifade dahi vermedikleri şeyler. Hatta puanları düşen yerlerde adayın bir hayali tamamlanmalarda kpss sınav puanlarına göre puanlarının yuvarlandığı dada 


Örneğin
 Aydın nüfusuna Kayıtlı ... .. t: C kimlik nolu Ahmet ...... 2020 Puanı 80,99 Iken İzmir Bornova Anadolu lisesinde girdiği 2021 ilk atama mülakatında 81 puan verilerek yuvarlanmıştır. Ancak 2021 puan 82,69 iken yine Anadolu lisesinde halen İzmir Bornova hakkında 58 puan verilmiş. 
1-İlgili Şahıs Mart 2021 de sınırlı eğitimde kpss puanına uygun puan verilirken sadece ay sonra eğitimta puan neden düşürülmüştür. 
          2-Şahıs bu 6 ay nasıl bir hata yapar?
Benzer durumda mağdur vardır. Mülakatlarda nedensiz ve düşük oranda puanlarının kırılması mağduriyet yaratıyor

         Mülakat puanlarında yapılan bu haklılığın tekrar gözden geçirilerek mağduriyetlerin tercihni talep ediyoruz

Emeklilerin promosyonlarına haciz Meclis gündeminde: CHP'li Bulut'tan Bakan Nebati'ye 4 soru Emeklilerin promosyonlarına haciz Meclis gündeminde: CHP'li Bulut'tan Bakan Nebati'ye 4 soru