Öğretmen karne görüşü: 2023 ikinci döneme özel İlkokul, ortaokul ve lise öğretmen karne görüşleri…

Öğretmen karne görüşü: 2023 ikinci döneme özel İlkokul, ortaokul ve lise öğretmen karne görüşleri…

Öğretmen karne görüşü: 2023 ikinci döneme özel İlkokul, ortaokul ve lise öğretmen karne görüşleri…

Öğretmen karne görüşü örnekleri 2023 ikinci döneme özel İlkokul, ortaokul ve lise başarılı, başarısız ve mezun olacak öğrenciler için öğretmen karne görüşleri…

Öğretmen karne görüşleri, her dönemin sonuna doğru karne hazırlıkları başladığında öğretmenler tarafından inceleniyor. 2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi önümüzdeki hafta Cuma günü sona erecek. Milyonlarca İlkokul, ortaokul ve lise öğrencisi karnelerine kavuşacak. Kimi öğrenciler dönem boyu sarf ettikleri çabaları karneleriyle beraber başarı belgeleriyle taçlandıracak. Kimi öğrenciler ise neden başarısız olduklarını yaz tatilinde düşünme fırsatı yakalayacak. Öğretmenler ise başarılı öğrenciler karne görüşlerinde tebrik temennisinde bulunurken başarısız olanlar için ise motive edici sözler kullanacak. Öğretmenlerin karne görüşleri not bölümünün hemen yanında bulunacak. Bizde bu döneme özel öğretmen karne görüşü örnekleri ve sözlerini derledik.

Öğretmenler daha önce hazırlanan karne görüşü sözlerinden ilham olarak öğrencilerine motive edici cümleler kuracak. Karne dağıtımı tüm Türkiye’de 81 ilde 16 Haziran cuma günü gerçekleştirilecek. Karneleri erkenden teslim alan öğretmenler, öğrenciler hakkındaki düşüncelerine karne görüşlerinde yer verecek. Çocukların gelişimlerini, başarı ve başarısızlık durumlarını yakından takip eden öğretmenler karne görüşü sözleri ile hem ailelere hem de öğrencilerine seslenecek. Öğretmen görüşü bölümünde ne yazması konusunda kararsız kalanlar için farklı, değişik ve özel karne görüşü sözlerini derledik. İşte, 2. döneme özel öğretmen karne görüşü sözleri…

ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞÜ ÖRNEKLERİ 2023

Planlı ve düzenli çalıştığın için bu dönemin mükafatını karnende görüyorsun. Arkadaşlarınla ve ailenle güzel bir yaz tatili geçirmeni temenni ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Dönem boyunca çok çalıştığını ve emek verdiğini gözlemledim. Bir dönem geride kaldı.İyi tatiller

Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor senin daha büyük başarılar kazanmanı diliyorum.

Son derece başarılı geçen ikinci dönem için seni tebrik ediyorum. Senden daha fazlasını bekliyorum. İyi tatiller…

Derslerde gösterdiğin üstün gayret ve performansından dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. İyi tatiller…

Sen her hedefe ulaşabilecek azim ve kararlılığa sahipsin. Seninle gurur duyuyorum.

Başarı için plan yapmıyorsanız o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir. Seni planlı ve disiplinli çalışmalarından ötürü kutlarım.

Karnedeki iyi notlara baktıkça ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. Önümüzdeki yıl senden daha iyisini bekliyorum

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum…

Zekânı doğru işlerde doğru şekilde kullandığın takdirde önünde hiçbir engel duramayacaktır. Engelleri aşmaya ne dersin.

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Bunun için tek yapman gereken planlı ve düzenli çalışmak…

Başarısızlıklar sürekli değildir. İstersen eksiklerini tamamlayıp başarılara imza atabilirsin. Önümüzdeki yıl bu düşüncelerle gelmeni bekliyorum. İyi tatiller.

Geçtiğimiz dönemde zorlandığın zamanlar oldu. Bazen başarısızlıklar da yaşadın ama bu ikinci dönem böyle olmayacak. Önümüzdeki dönem için hazırlıklı gelmeni bekliyorum. İyi tatiller.

Okul döneminde dikkatimizi birçok şey çekebilir. Fakat önceliğimiz her zaman derslerimiz olmalıdır. Güzelce de dinlenerek tatilini geçirmelisin. İyi tatiller.

Başarını tesadüfe değil, çok çalışmana borçlusun.

Derslerde son derece başarılı ve ilgili bu ilgi ve başarının devamını dilerim

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarıyla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

MEZUN OLACAK ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ

”Bundan sonraki hayatınızda tüm başarıların, tüm mutlulukların, tüm güzelliklerin sizinle olmasını dilerim, siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Hiçbir zaman sizi unutmayacak olan öğretmeniniz…”

”Sizinle çalışmak benim için gururdu, her şey için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınızda da başarılarınızın artarak devam edeceğine şüphem yok. Bir gün bir yerlerde görüşmek üzere.”

Hatırladığınızda yüzünüzde küçücük bir tebessüm bile bırakan hatıraların, gönlünüze büyük umutlar getirmesini dilerim.”

Yeni yaşamınızda da çok başarılı ve mutlu olacağınızı biliyorum. Yeni hayatın size sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileğiyle.”

”Yaşam boyu tüm güzellikler sizinle olsun.” Eğitim hayatının bundan sonraki yıllarında hep başarılı olmanı dilerim…

”Tüm umutlar ve başarılar seninle olsun.” Bugün hayatında yeni bir sayfa açtın.. Başarıların peşini hiç bırakmaması ümidiyle… Hürriyet

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum