Hava Durumu

Yargı 5. Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kanal D'den aksiyon ve dram türünde yepyeni bir dizi yayın hayatına başladı. ''Yargı'' isimli dizinin oyuncuları, konusu ve yeni bölümleri merak ediliyor.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 18:56
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 20:56
https://www.kamuajans.com/
Yargı 5. Bölüm Fragmanı (17 Ekim 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Yargı dizisinin yönetmeni Ali Bilgin, senaristi Sema Ergenekon'dur.  Avukatların rekabete dayalı hikayesini konu olan dizide bir çok ünlü oyuncu yer almaktadır. Yargı dizisi 19 Eylül 2021 tarihinde başladı.

YARGI 4. BÖLÜMDE NELER OLDU? (10 EKİM 2021)

Ceylin ve Ilgaz, ailelerini karşılarına alarak gerçeğin peşine düşüyor!

Zafer’in sorgusuna şahit olan Ceylin, İnci’yle ilgili kaldıramayacağı gerçeklerle karşı karşıya kalır. Bunun üzerine bir de Zafer’in geçmişte yaptıklarının sonucu şüpheliler listesine girmesi Ceylin’i adeta yıkar. Babasından yana sınanma vakti Ceylin’dedir, ikisi arasında büyük bir sorgulama yaşanacaktır.

Ilgaz da Ceylin gibi, babasının ve kardeşinin sırlarla dolu hayatlarını çözmeye ve gerçeği öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak bu sefer Çınar’la ilgili yapması gereken çok önemli bir seçim vardır. Üstelik bu seçim, Ceylin’le ikisini katilin kim olduğu gerçeğine götüren yolda keskin bir ayırıma götürecektir. İkisi de kendi planlarını uygularken bir yandan birbirlerine karşı yeni yeni yeşertmeye çalıştıkları güven duygusu tekrar sınanacaktır.

Ilgaz ve Ceylin, göze aldıkları bütün zor seçimlerinin bedelini ödemek üzeredirler. Gerçeğe ulaşmaya çalışmak onları zamanla yakınlaştırırken, aileleriyle aralarında duvarların yükselmesine sebep olur. Acaba bu duvarların karşısında yıkılmadan ayakta kalabilecekler midir?

YARGI 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK? (17 EKİM 2021)

Ceylin, Ilgaz'ı Çınar'ı suçlamaması konusunda ikna etmeye çalışıyor. Ilgaz ilkelerinden ödün vermeyince devreye Ceylin girer. Çınar konusunda Ilgaz'ı ikaz eder. Çınar, Ceylin'e kardeşi İnci ile ilgili çok önemli bir bilgi veriyor!

Ailelerin içindeki gizler ortaya çıktıkça ipin ucu görünmeye başlıyor. Ceylin, doğru adımlar atarak Çınar'a ulaşmayı başarır. Onun sakladığı şeyi ortaya çıkartmak için kendince yöntemleri deneyen Ceylin, sonunda bu çabasının meyvelerini toplamaya başlar. Çınar, İnci'nin hocasının evinden çıktıktan sonra ne yaptığını bildiğini söyleyince Ceylin çok umutlanır. Olaylar gittikçe karışır. Diğer taraftan Çınar ve Ilgaz arasında eskiye dayanan sorunlar ortaya çıkar.

Yargı 17 Ekim 2021 tarihinde Kanal D'de.

YARGI KONUSU

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesi anlatılmaktadır.

YARGI OYUNCULARI

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.