Hava Durumu

Dünya Hali 14. Bölüm Fragmanı (20 Ekim 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Çok sevilen bir aile büyüğünün ölmeden önceki son isteğinin “erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kızla evlen” olması üzerine Dünya Hali dizisi projesi ortaya çıkmıştır. Bu vasiyetten yola çıkarak izleyici karşısına çıkan Dünya Hali dizisinin 14. bölümüne gelindi.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 18:56
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 20:56
https://www.kamuajans.com/
Dünya Hali 14. Bölüm Fragmanı (20 Ekim 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyan Dünya Hali, absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işlemektedir.

İzleyici; hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlı Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacak.

DÜNYA HALİ OYUNCULARI

Dünya Hali dizisinde; Caner Şahin (Sinan), Pelin Abay (Kıvılcım), Ozan Çelik (Azim), Tolga Tekin (Güven), Hakan Emre Ünal (Vural), Mert Denizmen (Yüksel), Selin Hasar (Zeynep), Ayfer Tokatlı (Fulya), Hüseyin Elmalıpınar (Halis), Mekin Sezer (Kutlucan), Adnan Yaşar (Talat), Naşit Özcan (Burhan), Zeki Ocak (Namık). gibi oyuncular yer almaktadır.

DÜNYA HALİ 13. BÖLÜMDE NELER OLDU? (13 EKİM 2021)

Sinan'ın patronu Güven Bey, 1 yıl önce kaybettiği güvercini aramaktadır. Sinan ve Azim, Yüksel Usta'nın verdiği listedeki işleri halletmek için harekete geçer. Sinan'ın söylediği "Nostalji zehirli bir duygudur, sizi geçmişin kucağına atar. " sloganı ne anlama geliyor? Kıvılcım'ın peşinden koşan Vural, genç kızın söylediklerine nasıl tepki verecek?

DÜNYA HALİ 14. BÖLÜMDE NELER OLACAK? (20 EKİM 2021)

Dünya Hali 20 Ekim 2021 tarihinde TRT1'de!

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.