Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü DPB'da yayınlanan 3 ayrı ilan ile personel alımları yapacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre; Türkiye İş Kurumunca Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne başvuru süresi sonucunda gönderilecek adayların sözlü sınav (mülakat) işlemi ile ilgili bilgiler Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü web sayfası duyurular bölümünde ayrıca açıklanacaktır.

SONUÇ LİSTELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kurumun web sitesinde yapılan açıklama şu şekilde;

09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde aşağıda belirtilen sayıda ve unvanda personel alınacaktır. Aşağıda belirtilen personel alımına dair ilan 11-15 Mayıs 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu web sayfası duyurular bölümünde ilan edilmiştir. İlanda belirtilen şartlara sahip adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen ya da Türkiye İş Kurumu web sayfasına elektronik ortamda yapabileceklerdir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 112 Personel Alım İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 64 Kişilik Personel Alım İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 48 Kişilik Personel Alım İlanı

İlanlar, Türkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresinde yayınlanlanmış olup son başvuru tarihi 15.05.2020 (dahil)